Dobrodružství s Vilíkem I. – III.

DOBRODRUŽSTVÍ S VILÍKEM I. – III.

DOBRODRUŽSTVÍ PRVNÍ:
Dostali jsme dárek – zvířátko!
Mít doma živé zvířátko? Které z dětí po tom alespoň jednou nezatoužilo. Ale domácí mazlíček není hračka. Proto první díl cyklu Dobrodružství s Vilíkem seznamuje děti zábavnou a výchovnou formou s péčí o něj. Dozvědí se, jak se o svého mazlíčka správně postarat, čím ho krmit, jaký mu připravit pelíšek… a uslyší nejednu užitečnou radu. Naše Lenka také dostala kocoura, ale ne ledajakého – Vilík totiž mluví! Takže může nejen Lence, ale i všem dětem vysvětlit, co má které zvířátko rádo, a  dpovědět na zvídavé otázky – a pro ty nejzvídavější má náš kocourek připravené dárky. Malí diváci se do děje aktivně zapojují, s našimi protagonisty si zazpívají, zatančí i zacvičí. Představení s prvky černého divadla je vhodné pro děti od 3 do 10 let a můžeme ho za dobrého počasí hrát i venku.

DOBRODRUŽSTVÍ DRUHÉ:
Ve škole či na ulici nejsme žádní uličníci
Mluvící kocour Vilík a jeho kamarád z osmičky zažijí jeden den plný napětí. Kluka je třeba správně obléci a vysvětlit mu, jak se má kde chovat: jak pozdravit, jak se představit, jak se drží příbor… A co s holkami? I pozvání spolužačky na zmrzlinu může být pěkné drama, když v tom neumíte chodit. Co když potkáte spolužáky, souseda nebo fakt neoblíbenou učitelku? Zkrátka Vilík poradí uličníkovi, jak být slušně vychovaným chlapcem, který se umí správně chovat v kině, v divadle a dokonce i na koncertě. Interaktivní představení je určeno žákům druhého stupně základních škol.

DOBRODRUŽSTVÍ TŘETÍ:
Popletli jsme pohádku popředu i pozpátku
Kocour Vilík nejen mluví, ale taky miluje pohádky. Ale ne tak ledajaké: ty klasické mu moc nevoní, tak si je upravuje podle svého. Jenže: jakmile se nám příběh jednou zauzluje, je těžké se dopracovat ke zdárnému konci. Aby se to povedlo, potřebuje pomoc dětí. Ty nejen pomáhají Vilíkovi pohádku dokončit, ale také s ním zpívají, tančí a hrají si. Představení pobaví a zaujme děti od tří do deseti let.

NEBYTDIVADÉLKO PRAHA
hrají: Kocour Vilík, Lenka Stejskalová, Kamil Blažek
technické požadavky: hrací prostor – minimálně 2 x 3 m, přípojka 220V
délka představení: 45 minut (s možností prodloužení dle domluvy, akce a počtu dětí)
cena: 2.900,- Kč (mimo Prahu: + doprava)

 
Reference:
Mgr. Martina Mottlová, odbor školství ÚMČ Praha 10
Alena Forejtová, ředitelka MŠ Vladivostocká 8, Praha 10
 
KONTAKT:
Jiří S. Richter
Tel.: +420 606 454 020
E-mail: studio@studiotalentu.cz

NEJBLIŽŠÍ PŘEDSTAVENÍ